Zábavné vědění

Milí rodiče, zákonní zástupci,

nyní se mohou naši předškoláci účastnit prezenční výuky, ale my všichni myslíme i na "naše" nejmenší.  Rádi vás i nadále budeme inspirovat následujícími doporučeními, navrhovanými činnostmi a aktivitami, která nabízíme na našich stránkách.

Vaše zdokumentované aktivity, můžete i nadále zasílat na vaší "kmenovou" mateřskou školu, a to buď na mailovou adresu nebo mobilní telefon. Je možnost výsledky vašich dětí vhodit i do schránky příslušné MŠ.

Kreativitě se meze nekladou. Dětství je krátké, jedinečné a neopakovatelné. Využijme nabízené příležitosti k tomu, abychom si uvědomili, co je pro nás důležité. Naše děti si to rozhodně zaslouží, a to nejen v době nouzového stavu...protože, co nejvíce potřebují naše děti: domov, rodinu, lásku, vzor a kamarády, možnost volby a naší přítomnost, volnost snění, pravidla, podporu zkoušet věci znovu, svého hrdinu, odpověď ANO, spoustu legrace, možnost dělat chyby, smíííích, respekt a naslouchání, hru a hraní si, náklonnost a důvěru, svoje tempo a hoooodně objímání...

To určitě všichni víme, ale co si to právě v tuto chvíli opravdu společně užít. Vlastně se naskytla i možnost trávit s dětmi více času, povídat si, sdílet, pozorovat drobné každodenní pokroky dítěte a radovat se z nich.

Tak držím pěsti, mějte se se svými dětmi krásně!

Díky Vám všem.

Mgr. Dana Keltnerová, ředitelka školy a celý kolektiv mateřské školy "Lísteček"


Kontaktní údaje:

MŠ Lísteček, středisko Donská
WhatsApp - mobil: 733 340 148
E-mail: romana.cerna@listecek.cz

MŠ Lísteček, středisko Poštovní
WhatsApp - mobil: 733 340 148 
E-mail: e.va.staifova@listecek.cz

MŠ Lísteček, středisko Tanvaldská
WhatsApp - mobil: 733 340 148
E-mail: deni.nechanicka@listecek.cz

MŠ Lísteček, středisko Východní
WhatsApp - mobil: 733 340 148 
E-mail: romana.simunkova@listecek.cz